Proste sposoby na wygraną w automatach

Ponieważ większość graczy nie zna zasad działania automatów do gier, stworzyli tak błędne stereotypy na ich temat, takie jak prostota, wysokie prawdopodobieństwo wygranej i bezskuteczność jakichkolwiek strategii.

Kontynuuj czytanie dalej i dowiedz się o najlepszych strategiach i wskazówkach dotyczących poprawy jakości gry i zwrotu z niej!

Jak działają automaty do gier?

Fakt, że automat jest najgłośniejszą i najjaśniejszą grą w jakimkolwiek kasynie, wcale nie oznacza, że łatwo w nim wygrać. Tak, szczęście odgrywa ogromną rolę w sukcesie, ale stosowanie strategii pomoże zmaksymalizować szanse na sukces.

Wiele osób uważa, że automaty do gry są jedną z najprostszych form hazardu. Z punktu widzenia używania rąk może to być prawda, ale w tej lekcji konieczne jest również myślenie strategiczne.

Sposoby na wygraną w automatach

Jak wspomniano wcześniej, wygrywanie niekoniecznie przychodzi łatwo, ponieważ czynnik szczęścia odgrywa również znaczącą rolę, a także zrozumienie zasad działania automatów do gier.

Wynik każdego obrotu maszyny do gier jest całkowicie losową kombinacją. Za każdym razem, gdy grasz, program komputerowy losowo wybiera symbol na pierwszej, drugiej i trzeciej rolce.

W tym przypadku wypłata lub zwrot maszyny zależy od prawdopodobieństwa wypadnięcia zwycięskiej kombinacji i wypłaty z niej.

Sekwencji postaci nie można zmienić, więc każdy obrót daje taką samą szansę na wygraną, jak w poprzednim obrocie.

Szanse na wygraną w automatach

Sposoby na wygraną w automatach

Prawdopodobieństwo wygrania znacznej kwoty na automatach jest bliskie zeru. Zazwyczaj kasyna nie ujawniają otwarcie swoich wartości (z wyjątkiem Wielkiej Brytanii), więc gracze nie są świadomi swoich szans na wygraną. Ale są niskie.

Im lżejsza gra, tym mniejsze szanse na wygraną. A ponieważ w tym przypadku wszystko dzieje się znacznie szybciej niż w innych grach hazardowych, pieniądze tracone są również szybciej.

Co więcej, niezależnie od szans na wygraną w automatach, są one zawsze znacznie niższe niż w grach karcianych, takich jak Baccarat i Blackjack.

Strategie offline

Sposoby na wygraną w automatach

Bez względu na to, jak niskie jest prawdopodobieństwo wygrania znacznej kwoty na automatach, zawsze istnieje wiele sprawdzonych strategii, które zwiększają twoje szanse i oszczędzają pieniądze.

Czytaj także: Najlepsze automaty w kasynach online!

Strategia jednej gry

Jest to jedna z najprostszych strategii dla automatów, a jednocześnie jedna z najskuteczniejszych.

Jego istotą jest to, że grasz na automacie tylko raz przy najwyższym możliwym zakładzie. W przypadku zwycięstwa powtórz ponownie, a po przegranej przejdź do innej maszyny.

Jest to bardzo prosta strategia, ale wymaga odrobiny szczęścia, jednak oszczędza graczom godzin spędzonych na tym samym komputerze.

Standardowa strategia odchylenia

Ta strategia wykorzystuje progresywne równanie matematyczne, aby określić najlepszą szansę na wygraną na konkretnej maszynie. Ta strategia wymaga cierpliwości, koncentracji i pieniędzy, jednak zwrot jest prawie gwarantowany.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami strategii odchylenia standardowego:

  1. Znajdź maszynę z „równą wypłatą”, tj. Taką, która wypłaci kwotę będącą wielokrotnością liczby monet umieszczonych w jednym wierszu. Na przykład, jeśli otrzymasz zwrot 20 monet po postawieniu 2 monet, wtedy gdy postawisz 4 monety, wygrasz 40.
  2. Następnie określ standardową liczbę obrotów między zwycięskimi kombinacjami; Aby to zrobić, naciśnij klawisz automatu do gry, aż wygrasz, a następnie poczekaj kilka razy na zwycięską kombinację, nie zapominając o policzeniu liczby obrotów bębna między każdą udaną stratą.
  3. Gdy znasz liczbę tych tur co najmniej 10 razy, możesz obliczyć średnią liczbę obrotów między zwycięstwami. Informacje te można wykorzystać na automacie z dużymi wypłatami.

Strategie online

Sposoby na wygraną w automatach

Następujące strategiczne zalecenia mogą się przydać w automatach wideo online:

Wybierz opcję Stałe maksymalne wypłaty

Niektóre automaty mają stałą maksymalną wypłatę, podczas gdy inne mają progresywne jackpoty. Oznacza to, że mają zainstalowany licznik, który po każdej sesji gry zwiększa kwotę jackpota bez wypłacania wygranych. Dlatego im więcej osób gra na takiej maszynie, tym większy będzie jackpot.

Gry progresywne mogą wydawać się najbardziej atrakcyjne ze względu na ich wysoki zwrot. Ich ogromną wadą jest jednak wzajemne powiązanie. Ponieważ wszyscy starają się zdobyć ten ogromny jackpot, Twoje szanse na wygraną w grze progresywnej będą mniejsze. Dotyczy to nie tylko samego jackpota, ale także mniejszych wygranych.

W związku z tym bardziej opłaca się trzymać gry o ustalonej maksymalnej wypłacie.

Wybierz gry z najniższymi jackpotami

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną w krótkim okresie, wybierz gry z najmniejszymi jackpotami.

Im mniejszy jackpot, tym łatwiej wygrać i odejść jako zwycięzca. Im większy jackpot, tym trudniej to zrobić i najprawdopodobniej w krótkim okresie przegrasz.

Tworzenie dużych jackpotów zajmuje dużo czasu, dlatego Twoje szanse będą mniejsze. Co więcej, w najnowszych automatach z ogromnymi jackpotami szanse na wygraną są jeszcze mniejsze. Dlatego lepiej dać pierwszeństwo skromniejszym płatnościom.

Unikaj bębnów wideo

Być może automaty wideo wyglądają bardziej atrakcyjnie i przyjemniej, ale w rzeczywistości płacą znacznie mniej niż zwykle.

Zwrot z nich jest około 5% niższy, co może wydawać się nieznaczne, ale w rzeczywistości dla właścicieli zakładów hazardowych jest to znaczna kwota.

Dlaczego tak jest Demonstracja wideo i drobnych kolorowych rozrywki na tego rodzaju automatach zajmuje trochę więcej czasu, podczas którego kasyno nie zarabia pieniędzy. Dlatego maszyna jest zaprogramowana na przechowywanie nieco więcej pieniędzy od graczy.

Dlatego, aby zwiększyć zwrot z gry, lepiej trzymać się klasycznych automatów do gry.

Najlepsze Darmowe Automaty do Gry!

Riches of Ra
Golden Legend
Pearls of India
Aztec Idols

Graj tylko w najlepsze automaty do gry!