Golden Legend

Opis gry

Imperium chińskie było kiedyś jednym z najbogatszych i największych, więc twórcy Play`n Go postanowili stworzyć automat poświęcony chińskim tradycjom i atrybutom. I nazwali go Złotą Legendą. Ta Złota Legenda ujawni wiele chińskich tajemnic i da niezliczone prezenty. Spotkasz się z różnymi złotymi przedstawicielami tej kultury – smokami, tygrysami, żółwiami i innymi zwierzętami, które według Chińczyków przynoszą szczęście. Ten automat przedstawia wiele tradycyjnych atrybutów, które charakteryzują Chińczyków.

Ogólny opis gniazda

Niesamowite piękno automatu Golden Legend pozwoli ci zanurzyć się w świecie złotych i chińskich tradycji, więc żywa grafika i niesamowita animacja automatu pomogą zrozumieć pełną moc tej gry. Tradycyjna chińska muzyka wyznaczy hazard i przeniesie go do Chin, gdzie na każdego gościa czekają duże płatności. Ekskluzywna konstrukcja automatu jest bardzo interesująca, tutaj każdy symbol jest wyposażony w bogatą konstrukcję.

Prostota budowy interfejsu automatu wideo Golden Legend przeniesie Cię do świata spokojnej i niezwykle dochodowej gry, dzięki czemu każdy gość będzie mógł szybko poznać zasady i zarządzanie. Golden Legend ujawni wszystkie sekrety i da duże nagrody, więc raczej uruchom automat.

Opis interfejsu

Automat do gry Golden Legend oferuje wybór zakładu przed uruchomieniem bębnów. Pamiętaj, że najwyższe wygrane są możliwe tylko podczas gry przy największym zakładzie. Tak więc początkowo określ wartość nominalną monety za pomocą przycisku „Wartość monety”. Następnie za pomocą przycisku Monety wybierz liczbę monet, które chcesz umieścić w jednym wierszu. Następnie przejdź do wyboru linii wypłat za pomocą przycisku „Linie”. Możesz aktywować od jednej do pięćdziesięciu możliwych linii. Następnie uruchom bębny przyciskiem Spin.

Nawet w automacie do gier Golden Legend dostępnych jest kilka dodatkowych przycisków. Na przykład przycisk „Bet Max” uruchamia bębny gry wideo z maksymalną szybkością za pomocą jednego kliknięcia. Przycisk „Tabela wypłat” pokazuje rozmiar płatności w grze, a także wszystkie informacje o dodatkowych opcjach. Za pomocą przycisku „Auto Play” możesz rozpocząć automatyczne obroty i po prostu obejrzeć rozgrywkę.

Opis gry

W automacie Golden Legend znajduje się kilka symboli, które przynoszą niesamowite wygrane. Zatem dziki symbol w postaci Złotej Płyty da wiele dodatkowych wygranych, ponieważ uzupełnia kombinację z brakującą liczbą postaci. W automacie znajduje się również symbol rozproszenia, który oferuje graczom miłą niespodziankę. Dla trzech do pięciu postaci smoka prezent jest oferowany w 10 bezpłatnych uruchomieniach, które mają specjalne opcje. Na przykład, jeśli dostaniesz symbole rozproszone na czterech ostatnich bębnach, staniesz się właścicielem kolejnych 20 darmowych spinów. Również w grze bonusowej możesz wygrać jackpota, który jest równy 1 000 000 monet.

Jeśli Twoje wygrane wydają się zbyt małe, po udanym obrocie kliknij przycisk „Hazard”. Znajdziesz się w trybie gry ryzykownej, w którym istnieje szansa na pomnożenie wygranych przez dwa lub cztery razy. Jeśli chcesz podwoić wypłatę, wybierz tylko kolor zamkniętej karty. Ale jeśli zdecydujesz się na czterokrotne pomnożenie wygranych, powinieneś wybrać kolor karty. W grze ryzykownej istnieje szansa na uzyskanie po prostu niesamowitych nagród, ponieważ nie ma ograniczenia liczby rund przeprowadzanych po każdym spinie. Pamiętaj jednak, że błąd spowoduje utratę ostatniej wypłaty. Polegaj na szczęściu i na pewno Cię nie zawiedzie!

Podsumowanie opisu automatu do gry

Automat do gry Golden Legend jest reprezentowany przez pięć klasycznych bębnów z 50 liniami wypłaty. Ten automat jest bardzo opłacalny, ponieważ zawiera nie tylko dużą liczbę możliwych linii wypłat, ale także wysokie stawki pomnożenia zakładów w przypadku wygranej. Znajdziesz interesującą grę ze świetnymi funkcjami, ponieważ w automacie wideo jest kilka postaci specjalnych, premiery nagród i runda ryzyka. Niewątpliwie otrzymywanie złotych prezentów jest bardzo przyjemne i opłacalne!

Czy podoba Ci się ten automat? Następnie spróbuj znaleźć wszystkie Pearls of India!

Najlepsze Darmowe Automaty do Gry!

Riches of Ra
Golden Legend
Pearls of India
Aztec Idols

Graj tylko w najlepsze automaty do gry!