Pearls Of India

Opis gry

Każdy marzy czasem o opuszczeniu granic swojej ojczyzny, bez względu na to, jak piękne i łaskawe może być. Ktoś chce odwiedzić Nowy Świat i odwiedzić nowoczesne miasta wyposażone dla postępowego człowieka, ktoś chce przejść na emeryturę ze sobą i otaczającą przyrodą gdzieś na wysokościach gór.

Opis motywu automatu do gry

Pearls of India

W zależności od preferencji osoby wybiera się najlepsze miejsce dla jego rozrywki. Ale jednocześnie istnieją kraje i miasta, które przyciągają turystów swoją niezbadaną wiedzą i pięknem. Jednym z takich stanów są tajemnicze Indie, które mają niezwykłą kulturę, tradycje, a także nie do końca poznaną historię ich powstawania. Jak każdy inny kraj, Indie mogą pochwalić się skarbami, które zgromadziły się w nim przez wieki. W większym stopniu legenda o nieograniczonym bogactwie państwa wabi ludzi do podróżowania do indyjskich miast. Aby dowiedzieć się, czy skarby, o których mówi historia, faktycznie istnieją w Indiach, producent automatów do gier Play’n Go, stworzony dla tego tematycznego automatu wideo „Perły Indii”.

Opis projektu gniazda wideo

Aby dokładniej przekazać temat automatu, projektanci wybrali oszałamiający górski krajobraz, na którym rozgrywa się gra. Obracające się bębny są wyświetlane w postaci antycznych kolumn, na których zapisane są symbole gry. Oprócz symboli odnoszących się do tematu, maszyna ma niesamowitą melodię, która podkreśla tajemnicę Indii i jej tradycji. Słynne indyjskie rzeźby, dziedzictwo kulturowe kraju – wszystko to jest wyświetlane na polu gry na automacie. W porównaniu do automatu Book of Aztec, który również poświęcony jest tematyce przygodowej, prezentowany automat wygląda niesamowicie realistycznie, co pozwala poczuć pełnię wrażeń z wirtualnej podróży.

Poszukiwanie indyjskich skarbów może doprowadzić użytkownika do ryzykownej rundy. Aby go aktywować, uczestnik musi utworzyć dowolną zwycięską kombinację i nacisnąć klawisz GAMBLE. Dalsza rozgrywka nastąpi w nowym oknie, które się otworzy, gdzie przed spojrzeniem uczestnika pojawi się prywatna karta i kilka przycisków kontynuujących grę. Tak więc użytkownik może wybrać kolor proponowanej karty za pomocą odpowiedniego klucza i wygrać podwójną kwotę za ostatni zwycięski obrót. Dokładnie w ten sam sposób może użyć przycisków wyboru koloru dla karty, co pozwoli mu zdobyć nagrodę zwiększoną 4 razy. Kiedy gracz postanawia opuścić ryzykowną rundę, powinien kliknąć COLLECT.

Opis interfejsu urządzenia

Pearls of India

Aby pomyślnie rozpocząć grę, uczestnik musi dostosować wskaźniki gry, których wartość zależy od wartości jego wygranych. Przede wszystkim użytkownik musi wybrać odpowiednią liczbę aktywnych linii, które będą zaangażowane podczas przewijania. Wiersze są zablokowane podczas używania klawiszy „+” i „-” w pobliżu funkcji LINIE. Najlepiej jest grać na maksymalnej liczbie linii, która jest równa 15, ponieważ pozwoli to graczowi szybko tworzyć zwycięskie kombinacje. Następnie uczestnik powinien zdecydować o wysokości stawki, zgodnie z którą w przyszłości będą mu wypłacane płatności. Możesz wybrać jedną lub drugą wartość zakładu za pomocą przycisków „+” i „-” obok napisu MONETY. Jeśli gracz decyduje się na grę zgodnie ze swoimi maksymalnymi umiejętnościami, lepiej wybrać najwyższy możliwy zakład w grze, który określa się przez naciśnięcie funkcji BET MAX. Ponadto, jeśli to konieczne, uczestnik może według własnego uznania regulować wartość monet grających w automacie, używając do tego przycisków sterujących ROZMIAREM MONET. Aby dowiedzieć się o potencjalnych nagrodach, a także poznać cechy każdego symbolu, uczestnik powinien otworzyć zakładkę PAYTABLE. Tam znajdzie informacje o strukturze aktywnych linii. Jeśli dane te nie wystarczą, aby użytkownik mógł przeprowadzić udaną grę, musi użyć przycisku „?”, Który otwiera sekcję zawierającą dodatkowe informacje na temat gry. Po dokładnym zapoznaniu się z maszyną gracz może zacząć obracać rolkami. Aby to zrobić, powinien użyć przycisku SPIN, który wykonuje pojedyncze przewijanie, lub użyć AUTOPLAY, który wykonuje ciągłe uruchamianie.

Podsumowanie opisu maszyny

Pearl of India jest jednym z najlepszych automatów Play’n Go. Użytkownicy tego urządzenia czekają na przygodę nie gorzej niż w już legendarnym automacie Book of Ra, który podbił graczy motywem poszukiwania skarbów. Opowiada graczom o odważnym podróżniku, który udał się do Indii w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Warto przypomnieć, że wszystkie nowoczesne automaty do gry przedstawione w naszej ocenie są dostępne z możliwością gry za darmo, w celu zapoznania się i oceny. Każdy użytkownik będzie mógł poczuć się rolą badacza, ponieważ w drodze do celu będą mu przeszkadzały trudne, ale fascynujące zadania. Po ukończeniu wszystkich testów uczestnik otrzyma świetny nastrój i, oczywiście, nagrodę.

Zdobyłeś już główną nagrodę w Pearls Of India? Następnie wypróbuj automat Aztec Idols, który na pewno nie pozostawi cię z pustymi rękami!

Najlepsze Darmowe Automaty do Gry!

Riches of Ra
Golden Legend
Pearls of India
Aztec Idols

Graj tylko w najlepsze automaty do gry!